Leshohet banesa Garsoniere me qera

Jepet me qera nga: Shaqa 04 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: leshohet banesa Garsoniere me qera qender Prisht
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera Garsoniere kati 3 me siperfaqe 30 m2 e Mobiluar komfor gjendet ne qender afer Biblotekes Hivzi Sylejmani  dhe afer  Parlamentit.

Qiraja = 180 €

Tel:044202710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim