Leshohet banesa e re me qera ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 11 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa e re me qera ne Qender prapa Teatrit Kombetar te "4 Llullat".Banesa eshte e re me mobilje te reja e kompletuar,gjendet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe prej 76m2,ka dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhine+shpajz,banjo,ballkon.Qmimi 350euro.Preferohet per familjare.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim