Leshohet banesa e re me qera ne qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 22 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."Tringe Smajli" , prapa Teatrit Kombetar
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne rrugen "Tringe Smajli".Banesa eshte e re dhe gjendet ne katin e pare, ka 1 dhome gjumi,sallon e kuzhine,ballkon dhe banjo.Ka siperfaqe prej 56m2.Mobiljet jane te gjitha te reja , te pa perdorura deri me tash.Qmimi 350Euro

**** Lokacioni:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim