Leshohet banesa e re me qera prapa Teatrit Kombeta

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 04 Nën 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Prapa Teatrit Kombetar
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne rrugen "Tringe Smajli".Banesa eshte e re dhe gjendet ne katin e 5te, ka 1 dhoma gjumi,sallon e kuzhine,ballkon dhe banjo.Ka siperfaqe prej 65m2.Mobiljet jane te gjitha te reja , te pa perdorura deri me tash.Qmimi 350Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim