Leshohet banesa exlusive me qira ne dardani

Jepet me qera nga: eco-vita 11 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa exlusive me qira ne dardani,kati i II-të 105m2 ,çmimi 1000 euro , leshohet vetem per nderkombetar.

banesa posedon: sallonin,kuzhinen,trepezarin,dy dhoma gjumi,banjo me gjakuzi,Wc ,kamin, dy ballkona ,
gjelbrim para dhe mbrapa.

tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim