Leshohet banesa komplet e mobiluar

Jepet me qera nga: Sinan 03 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germi tokbashqe, banesa është 90 metra katror ka sallon kuzhin dhe 2 dhoma gjumi është komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim