Leshohet banesa me Qira

Jepet me qera nga: veton 30 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Kalabria
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira
Banesa gjendet ne lagjen Kalabria (Emshir) banesat ngjyrë portokalli.
Banesa është ne hyrjen e pare te ndërtesë kati 5.
Banesa posedon 85m2, dy dhoma gjumi me dy ballkon, qëndrim ditor (sallon) banjo, kuzhine dhe korridore
Banesa është ne lokacion ideal dhe është ndërtim i ri, ku ne largësi prej 300 deri 900 metra gjenden te gjitha institucionet me vitale shtetërore dhe komunale si: QKUK, fakulteti i mjekësisë Universiteti i Prishtinës, biblioteka e qytetit, stacion i autobusëve, sheshi nëna Terezë etj.
+37744118164


Vw golf. Bmw. Opel corsa. Omega. Mitsubishi. Peugeot. Citroen. Audi A4 A6 A8. Celular. Banesa. Troje.


qqq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim