Leshohet banesa me qera - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECOIMPEX 18 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera, 85m2, 3dhoma gjumi, sallon, dy wc dhe nje banjo. Kati i dyte. E mobiluar, posedon garazhen. Cmimi 270 euro/muaj.

+377 45 50 20 40 & +377 45 50 20 49
ECOIMPEX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim