Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: banesa 10 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Dragodan tek komuna e re.
Banesa eshte nderim i Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare ka 60 m2
Posedon sallonin e madh me kuzhin
Nje dhome te fjetjes
Nje banjo dhe ballkonin
Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja
banesa eshte e pa banuar me pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim