Leshohet banesa me qera 100m katror 260€

Jepet me qera nga: Egzon 11 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo si dhe teras. Eshte ne katin e pare ne breg te diellit te furra qerimi 1,per info kontakto 045 569 096.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim