Leshohet banesa me qera 2 dhomshe , 250€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" Dje 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer rruges B
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Abdullah Presheva. Banesa gjendet ne katin e 1. Ka 2 dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon.Qmimi eshte 250 euro.Banesa posedon po ashtu parking 24 ore per automjete.

Agjensioni ZOGU gjendet afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

agzogu@hotmail.com

044/888-801 + (viber)

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim