Leshohet banesa me qera Lakrishte

Jepet me qera nga: Bujar 03 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Lakrishte Hymja 1, KATI 9. Banesa ka sallon kuzhine dhe dhome te fjetjes. e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim