Leshohet banesa me qera e mobiluar

Jepet me qera nga: banesa 11 Jan 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Dragodan te komuna e re
banesa eshte ndertim i Tregtis
Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja
Banesa eshte e pa banuar me pare
Banesa eshte ne katin e pare
Banesa posedon :
Nje sallon te madh me kuzhin
Nje dhom te fjetjes
Nje banjo,korridorin dhe ballkonin
Banesa ka pamje nga komuna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim