Leshohet banesa me qera me 2 dhoma gjumi ne Arberi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 22 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan , Rr."Eduard Lir"
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dragodan (Arberi) ne rrugen Eduard Lir ,gjendet ne katin e 4 , ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.Ka siperfaqe prej 95 m2 dhe qmimi i qerase mujore eshte 250Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim