Leshohet banesa me qera n dardani kurriz

Jepet me qera nga: Afrim 08 Qer 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallonin e ndam kuzhinen edhe dy banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim