Leshohet banesa me qera ne Aktash #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne Aktash tek Extrem Pica. Banesa eshte mjafte e mire dhe e banueshme dhe ka nje pamje mjafte te mire. Qendren e qytetit e ka 7 minuta larg dhe ka kete renditje:

1) Sallon
2) Dhome gjumi
3) Kuzhine
4) Banjo

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim