Leshohet banesa me qera ne Dardani#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani perball procredit bank
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania. Banesa ka nje pamje mjafte te mire dhe e shte e banueshme per familjare. Rregullimi i kesaj banese eshte mjafte i mire dhe ka kete permbajtje:

1) Sallon-Kuzhine
2) (2) Dhoma gjumi
3) Banjo
4) Ballkon

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim