Leshohet banesa me qera ne Dardani#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani-Bashkesia Lokale
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dardani.Banesa eshte me te gjitha mobiljet dhe super e pershtatshme per banim.Preferohen familjare pse cifte.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon
2)Kuzhine
3) 2-Dhoma gjumi
4) Banjo
5) Ballkon
6) Nxemje qendrore

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/591-948
045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim