Leshohet banesa me qera ne Sheshin Zahir Pajaziti

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 15 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender , afer sheshit "Zahir Pajaziti"
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender , afer sheshit Zahir Pajaziti,banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe prej 60m2.Eshte e mobiluar,Qmimi i qerase mujore eshte 350Euro.

**** Lokacioni:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim