Leshohet banesa me qera ne ULPIANE#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen ULPIANA. Banesa eshte e standartit te larte ku eshte e mobiluar ne menyre perfekte. Banesa posedon gjithashtu edhe ngrohje te qytetit. Banesa ndodhet ne katin e 2-te dhe ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Banjo

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim