Leshohet banesa me qera ne Ulpiane#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per banim. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Banjo
5) Oborr perpara baneses

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim