Leshohet banesa me qera ne Ulpiane#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Komuna: Prishtinë
Leshoeht banesa me qera ne Ulpiane.Banesa eshte ne katin e I-re dhe eshte mese e pershtatshme per banim.Preferohen familjare ose cifte.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon-Dh.Gjumi
2) Kuzhine
3) Banjo
4) Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/591-948
045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim