Leshohet banesa me qera ne dragodan#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan tek Five Star Fitnes
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen e dragodanit tek fitnesi Five Star. Banesa eshte e mobiluar mjafte mire dhe eshte e pershtatshme per banim. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon - Kuzhine
2) Dhome gjumi
3) Ballkon
4) Banjo
5) Shpajz

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim