Leshohet banesa me qera ne qender Prishtine Rr.Uqk

Jepet me qera nga: Shaqa 22 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Leshohet banesa me qera ne qender Prishtine
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa Garsoniere 30 m2 me qera ne qender Prishtine Rr.Uqk-së afer Biblotekes Hivzi Sylejmani afer Procredit Bankes dhe afer Kuvendit E Mobiluar komfor perbehet prej koridorit 1 dhome banjo + terasa kati - 3
Çmimi i çirase = 180 €

Tel: 044202710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim