Leshohet banesa me qera ne ulpian

Jepet me qera nga: shkelqim 01 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne ulpian.Banesa ka: sallon,kuzhine dhome te fjetjes si dhe paking nga dy anet.
Tel:044226084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim