Leshohet banesa me qera per zyre te "4 Llullat"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 10 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Mrapa Teatrit Kombetar
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 4 hapsira apo njesi,nje kuzhine dhe 3 dhoma,nje ballkon dhe nje banjo.Lokali eshte I pershtatshem per zyre,ordinance etj.Lokali gjendet ne rrugen kryesore "Bajram Kelmendi".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim