Leshohet banesa me qera prapa AAK#iBRO GROUP

Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: banesat e Ju Programit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera prapa AAK tek banesat e JU Programit.Banesa eshte super e mobiluar dhe e pershtatshme per nje cift.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon-Kuzhine
2) Dhome Gjumi
3) Banjo
4) Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim