Leshohet banesa me qera prapa Lesnes#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prapa Lesna-s
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera rapa Lesnes.Banesa eshte e renovuar dhe shume e pershtatshme per banim per 4 persona.Banesa eshte ne katin e III-te.Permbajtja:

1) 2-Dhoma Gjumi
2) Kuzhine
3) Banjo
4) Ballkon
5) Koridor

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/591-948
045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim