Leshohet banesa me qera te Teatri Kombetar , 200€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 09 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mrapa Teatrit Kombetar ; Rr."Zeki Shulemaja"
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te 4 Llullat,mrapa Teatrit Kombetar.Banesa eshte e kompletuar dhe eshte e re e paperdorur deri me tash.Ka 1 dhome gjumi,sallonin me kuzhine dhe banjo.Ka siperfaqe prej 40m2 dhe qmim prej 200Euro ne muaj.

**** Lokacioni:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim