Leshohet banesa me qera te Xhambazt

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 04 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te Xhambazt afer universitetit ‘Iliria’’ ne katin e dyte, e pa mobiluar,vetem kuzhine dhe banjo. dy dhoma gjumi .


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim