Leshohet banesa me qera te rrethi i spitalit

Jepet me qera nga: rilind 08 Gsh 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne Emshir,banesat e arabve afer rrethit te spitalit.Banesa ka 80m2,ka sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,koridor dhe 2 ballkone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim