Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Emrush 30 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Lordi Bajron, lagjia Muhaxhereve.
Eshte e mobiluar, ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo.
Uje dhe rryme 24h. Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim