Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Abdyl Namani 09 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Kurriz, Dardani
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Kurriz (banesat e gjelberta). Perfshin kuzhinen me trapezari, salloni, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, shpajz, ballkon dhe ka gjithsej 74 m neto. Eshte ne katin e 9, ashensori punon 24 ore me mirembajtje. Eshte e mobiluar. Banesa eshte me 3 nivele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim