Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Emrush 13 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer hotel Afa. Eshte e mobiluar ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h.
Uji dhe berllogu paguhet nga pronari.
Preferohet per familjar.
Mund te kontaktoni edhe ne Viber +38649858667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim