Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Shukri 14 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Kalabria
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne lagjen Kalabria(perball spitalit amerikan) . Banesa posedon : Banjo , WC , kuzhine , sallon , 2 dhoma gjumi , ballkon dhe terrace , parking etj . Ajo ka gjithashtu nxemje qendrore dhe eshte e shtruar ne parket . Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim