Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Gezim 21 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Lagjen Kalabria ish (Emshir) te Banesat e Llesnes.Banesa gjendet ne katin e 4 ,posedon lift ,Taras ,2dhoma gjumi. sallon me kuzhin dhe 2 banjo.
Banesa leshohet per familje.
Nr. Kontaktues : 044 143 036
045 508 795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim