Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Arber 28 Tet 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen kalabri e re, banesa ësht ndretim i ri, ne katin e dytë.
Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, dhe tarasen ( ballkon), ësht e mobiliar komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim