Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Merita Hoxha 21 Nën 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen ulpiana! banesa eshte e renovuar teresisht dhe e mobiluar cmimi shume pak i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim