Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Edona 28 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer parkut Germia. Eshte ndertim i ri. Ka uje, rryme. Nuk ka nxemje qendrore. Per momentin eshte e pamobiluar, mirepo ne rast se arrihet marreveshja ne e bejme mobilimin. Dhe qmimi eshte fiks 100.00 € (nje qind euro) ne muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim