Leshohet banesa me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: kastriot 07 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera te grandi banesa posedon 2 dhoma gjumi sallon dhe kushin,banjo.
http://grundstuecke-ks.net/property/banesa-me-qera-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim