Leshohet banesa me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Aktash perballe Intereminexit KATI.3 banesa ka 70m2.
Sallon me kuzhine dhe trepezari
1 dhome gjumi
Banjo
terras
Banesa leshohet nga 1Marsi per cifte ose familjare ose te punsuar dhe ka cmimin e fundit 300
Per ma shum mund te na kontakton ne ket nr+39649394111 +38649394463(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim