Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Egzon 24 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne breg te diellit te furra qerimi 1,banesa eshte ne katin e pare dhe ka mbi 90 m katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim