Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Valon 29 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne aktash afer postet ipko vala qe gjenden ne te njejten ndertes me postë,banesa posedon 3 dhoma gjumi si dhe eshte e mobiluar me te gjitha orendit shtepiake .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim