Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Arsim Morina 29 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te rrethi i Spitalit, Banesat e portokallta. Kulla e pestë kati i dytë. Ka Sallon dhe dy dhoma. Banesa është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim