Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Adnan 19 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon :Sallon,kuzhin,nje dhom gjumi,banjo,ballkon,lift dhe parking.Banesa lirohet nga data 10 Prill 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim