Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Bekim.fejza@hotmail.com 24 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Leshohet banesa me qera
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen "Arberia"-Dragodan afer fitnesit Fivestar.Banesa gjendet ne katin e 4 dhe posedon lift 24 h.Banesa eshte ndertim i ri dhe shume e pershtatshme per banim(afer sheshit 15 min ne kembe).Banesa posedon sallon,kuzhine,dhome,shpjaz dhe terrace.Poashtu ka vendparkim te mjaftushum.Banesa ipet ne shfrytezim per nje afat te gjate kohor .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim