Leshohet banesa me qira/ flat for rent

Jepet me qera nga: Ali 04 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira 80m2.
Banesa ka dy dhoma gjumi (shtrat dopio) salloni me kuzhine, dy banjo, TV plazma, dhe kyqje ne internet dhe kabllovik. Uje dhe rryme 24 ore pa nderpreje.

Banesa gjendet afer OSBEs.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim