Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: xhever 22 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit, Rruga Afrim Zhitia
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Bregun e diellit , Rr . Afrim Zhitia e mobiluar kati 1 , e mobiluar plotesisht , posedon dy dhoma dhe terasen . Banesa leshohet per familjar ose familje te vogel por edhe studenta .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim