Leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: ahmet 05 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira 75 m2 dhome gjumi sallon dhome per femije kuzhine dhe banjo.Qmimi 280 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim