Leshohet banesa me qira afer Eulexit 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 10 Jan 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te hyrja ne Spital kah gjinekologjia
Ka dhomen e dites me kuzhin dhe trepezari
eshte e orjentuar nga Lindja
1 dhome te fjetjes
Terrase dhe banjo
24 ore uje pa nderpre
Eshte e mobiluar komplet.
Është e lirë nga 1 qershori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim